Oracle Day 2013 - İstanbul

Perşembe 14 Kasım 2013
08:30 – 19:00
İstanbul Kongre Merkezi
Taşkışla Caddesi Harbiye
Istanbul, 34367, Turkey
Kendi
Limitli yer için hemen kayıt olun
Genel Bakış Ajanda Sponsorlar Konuşmacılar

Platin Sponsor

Intel
2012 yılında Oracle Day etkinliklerinde dünya çapında binlerce kişi, iş dünyasında oyunun kurallarını değiştiren teknolojilerden nasıl yararlanabilecekleri konusunda fikir edindi.

Bu yıl 14 Kasım’da gerçekleşecek Oracle Day 2013 İstanbul etkinliği için kayıtlar başladı!

Hemen Kaydolun butonuna tıklayarak Oracle Day’de yerinizi ayırtabilir, Bilgi Teknolojileri’ndeki yolculuğunu nasıl planlayabileceğini görmek için çeşitli sektörlerden gelecek yüzlerce profesyonelden biri de siz olabilirsiniz.

Oracle Day’de Oracle ve Intel®’e katılarak, gelişen teknolojilerin, odağınızı operasyonel işlemlerden inovasyona doğru nasıl değiştirmenizi sağlayacağını tartışma imkanı bulabilirsiniz. Etkinliğimizde ayrıca, sosyal medya, mobil çözümler ve bulut bilişimin yeni dünyasına yönelik stratejiler oluşturma konusunda bilgi edinebilir ve şirketlerin geleceğe bugünden nasıl hazırlandıklarınını anlattıkları gerçek başarı hikayelerini dinleme fırsatı bulabilirsiniz.

Oracle Day’de deneyimlerinizi bizimle paylaşmak, Bilgi Teknolojileri hakkında stratejik sorularınızı doğrudan Oracle uzmanlarına ve iş ortaklarına yöneltmek için yerinizi şimdiden ayırtın.
Sponsors


Eğer bir kamu kurumunun/kuruluşunun çalışanı veya görevlisi iseniz, bu etkinliğe ilişkin önemli etik kurallara ilişkin bilgi için lütfen buraya tıklayınız
Oracle gizliliğe (privacy) değer vermektedir ve bu etkinliğe katılımınız ve kaydınız neticesinde sizden toplanacak bilgileri Oracle Gizlilik Politikası’na (Oracle Privacy Policy) göre ele alacaktır.
Intel, the Intel logo, Xeon and Xeon Inside are trademarks of Intel Corporation in the U.S. and other countries.
Event Details:
Perşembe 14 Kasım 2013
08:30 – 19:00

İstanbul Kongre Merkezi
Taşkışla Caddesi Harbiye
Istanbul, 34367, Turkey
A map marking my location
Stay Connected:
Oracle on Facebook Oracle on LinkedIn Oracle on Youtube Oracle on Twitter Google+ Oracle Blog RSS Feed
Bookmark & Share:


14-NOV-13