Oracle Cloud Odyssey

Środa, 12 Luty 2014
09:00 – 16:15
Warszawa
Poland
Osobiście
Liczba miejsc ograniczona. Zarejestruj się już teraz!
Omówienie Agenda Więcej informacji

Cloud Odyssey - A Hero’s Quest
Rozwiązania Oracle dla Cloud Computing

Przetwarzanie w chmurze (Cloud Computing) jeszcze do niedawna było tylko ciekawostką technologiczną - dzisiaj jest to model działania systemów informatycznych powszechnie akceptowany przez urzędy i przedsiębiorstwa. Cloud Computing pozwala organizacji mieć stały dostęp do najnowszych technologii IT po niewielkich kosztach, co radykalnie upraszcza zarządzanie zasobami IT i znacząco zmniejsza koszty działalności.

Serdecznie zapraszamy na konferencję pod hasłem „Cloud Odyssey - A Hero’s Quest”, podczas której zaprezentujemy najnowszą ofertę Oracle dla Cloud Computing - obecnie najbogatszą funkcjonalnie i najbardziej kompleksową w branży.

Oracle dostarcza bogaty wachlarz usług chmurowych, umożliwiających korzystanie z infrastruktury (IaaS), platform informatycznych (PaaS) i oprogramowania biznesowego (SaaS). Można też korzystać z bazy danych Oracle w modelu chmury (Oracle Database Cloud). Oracle jest także liderem w dziedzinie utrzymywania infrastruktury Cloud Computing - globalna sieć chmury Oracle składa się z 17 ośrodków obliczeniowych na wszystkich kontynentach świata.

Oprócz prezentacji Oracle, podczas konferencji uczestnicy obejrzą wyjątkowy film „Cloud Odyssey - A Hero’s Quest”, przygodową opowieść w konwencji science fiction, zrealizowaną przy użyciu najnowocześniejszej technologii animacji wysokiej rozdzielczości.

Podczas konferencji uczestnicy poznają także praktyczne strategie pomagające w przejściu organizacji do chmury obliczeniowej, a także zestaw technologii, które Oracle dostarcza klientom i partnerom do budowania i udostępniania nowoczesnych rozwiązań Cloud Computing.

Zarejestruj się już dzisiaj na konferencję Oracle „Cloud Odyssey - A Hero’s Quest” i poznaj najbardziej kompleksową infrastrukturę Cloud Computing dostępną na rynku, z której korzystają już miliony użytkowników na całym świecie.

PASTE CONTENT FOR TITLE 2
Agenda
09:00 – 10:00 Rejestracja uczestników / welcome coffee
10:00 – 10:30 Powitanie gości i emisja filmu
Bartosz Soroczyński
10:30 – 11:15 Cloud Odyssey - A Hero’s Quest Presentation
Bartosz Soroczyński
11:15 – 11:45 Przerwa kawowa
11:45 – 12:45 Planning, Deploying and Running Your Cloud
Rafał Szafulera
12:45 – 14:00 Lunch
14:00 – 15:00 An Enterprise Architecture for Database as a Service
Tomasz Żegleń & Rafał Skirzyński oraz Emil Przychodzeń & Rafał Szafulera
15:00 – 15:30 Przerwa kawowa
15:30 – 16:15 Engineered Systems - Product Presentation
Radosław Kut & Waldemar Thiel
Agenda może ulec ewentualnym zmianom
Patronat medialny Trailer filmu - Cloud Odyssey - A Hero’s Quest
Manager Watch the Preview


Jeśli jesteś pracownikiem lub członkiem organizacji rządowych, kliknij tutaj, aby uzyskać ważne informacje dotyczące etyki tego wydarzenia
Oracle szanuje prywatność. Wszystkie dane uzyskane w trakcie rejestracji i uczestnictwa w tym wydarzeniu będą wykorzystane zgodnie z Oracle Privacy Policy.
Szczegóły konferencji:
Środa, 12 Luty 2014
09:00 – 16:15

Warszawa
Poland
A map marking my location
Zostań w kontakcie:
Oracle on Facebook Oracle on LinkedIn Oracle on Youtube Oracle on Twitter Google+
Dodaj do ulubionych:


12-FEB-14